Ogrodzenia
 Bramy
 Balustrady
 Kraty
 Drzwi garażowe
 Automatyka
 Konstrukcje
 Akcesoria
 Metaloplastyka
Automatyka do bram przesuwanych

Bogata gama siłowników do bram przesuwnych, umożliwia zastosowanie produktów Nice niemal do każdej bramy.

W tej chwili możemy spotkać się z dwoma rodzajami bram przesuwnych. Brama jeżdząca po specjalnej szynie wbetonowanej w wylewkę fundamentową bramy oraz brama podwieszana (samonośna). Ten drugi typ bram jest w tej chwili popularniejszy ze względu na mniejszą ilość zabiegów konserwacyjnych, które trzeba wykonywać podczas eksploatacji. Myślimy tutaj przede wszystkim o czyszczeniu szyny jezdnej z różnego rodzaju zanieczyszczeń, czyszczeniu i smarowaniu elementów stykających się z podłożem oraz np. odgarnianiu śniegu. Brama samonośna w świetle wjazdu na posesję nie styka się z podłożem ale wymaga większej ilości miejsca na otwarcie, ze względu na konieczność zastosowania tzw. przeciw wagi.


Siłowniki z serii ROBO i THOR obsługują oba typy bram, a wybór rozwiązania należy do Państwa.

Tworzymy nowe rozwiązania, dopasowując naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dlatego nasza oferta powinna w 100% zaspokoić Państwa potrzeby.


Automatyka do bram skrzydłowych

Bramy skrzydłowe to rozwiązanie bardzo proste i nie wymagające specjalnego komentarza. Mogą w zasadzie różnić się tylko jakością wykonania. Dobrze jest zwrócić uwagę na jakość zastosowanych zawiasów. Ten element konstrukcji bramy musi być solidny gdyż to on przenosi największe obciążenia. Bardzo ważną sprawą, podczas dobierania siłownika, jest to żeby odpowiednio dobrać napęd do warunków montażu. Sczególną uwagę należy zwrócić na: wymiary słupków, długość i wysokość skrzydła, a także na rodzaj wypełnienia bramy. Pamiętajmy, że brama wypełniona drewnianymi sztachetami lub np. blachą, będzie się zachowywała na wietrze jak żagiel. O tym jaką posiadacie Państwo bramę należy poinformować naszego Partnera Handlowego, a on dobierze najlepszy do danego zastosowania zestaw siłowników.
W naszych biurach projektowych przykłądamy wielką wagę do niezawodności i wyglądu naszych produktów. W ten sposób jesteśmy pewni, że nasi Klienci otrzymują produkt spełniający najwyższe wymagania. Nie inaczej jest z siłownikami do bram skrzydłowych.
Automatyka do bram garażowych

Brama garażowa jest integralną częścią Państwa domu. Aby był on komfortowy i bezpieczny, należy pamiętać o kilku szczegółach.
Po pierwsze: nawet najmocniejszy automat nie da sobie rady z bramą, która jest źle zamontowana.
Po drugie: jeżeli garaż jest ogrzewany, brama powinna być ocieplona.
Po trzecie: jeżeli nie ma osobnego wejścia do garażu, należy zaopatrzyć się w siłownik do bramy, który umożliwia otwarcie bramy od zewnątrz w przypadku braku zasilania.


Przy doborze siłownika należy pamietać przedewszystkim o wysokości bramy, jej szerokości i wadze. Niemniej jednak Nice zadbał o to, żeby mogli Państwo znaleźć siłownik do każdej bramy.


BFT ORO
Napęd hydrauliczny do bram skrzydłowych


Dzięki znacznie zredukowanym wymiarom mod. ORO może być zamontowany niemalże do każdej bramy przy posesji prywatnej. Wbudowana blodada hydrauliczna pozwala na bezpieczne zamknięcie bramy i czyni zbędnym montaż zamka elektromagnetycznego. Dwa precyzyjne ustawne zawory gwarantują absolutne zabezpieczenie przed zgnieceniem. Nawrotność motoreduktora w wersji bez blokady mod. ORO E pozwala, w przypadkach awaryjnych, po uprzednim odblokowaniu specjalnym kluczem zamka elektromagnetycznego, na natychmiastową obsługę bramy ręcznie. Mod. ORO dostępny również w zestawie gotowym do montażu OROKIT.
BFT LUX
Napęd hydrauliczny do bram skrzydłowych


Kompaktowy, mocny napęd hydrauliczny, dostępny w różnych wersjach w zależności od wymagań i przeznaczenia. Nadaje się do zastosowania zarówno do posesji prywatnych, jak i do przemysłu. Nawrotność napędu umożliwia w sytuacji awaryjnej, po odblokowaniu specjalnym kluczem zamka elektromagnetycznego, natychmiastową ręczną obsługę bramy. Modele LUX z blokadą w pozycji otwarcia i zamknięcia montowane są bez zamka elektromagnetycznego. Dwa ustawne zawory gwarantują zabezpieczenie przed zgnieceniem oraz pracę bez wyłączników krańcowych.

created by

strona główna | oferta | mapa dojazdowa | kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2004 Samson.