Ogrodzenia
 Bramy
 Balustrady
 Kraty
 Drzwi garażowe
 Automatyka
 Konstrukcje
 Akcesoria
 Metaloplastyka
Drzwi garażowe uchylne

10 lat gwarancji i 10 kolorów w standardzie !!

Lekko, pewnie i płynnie otwierająca się brama bez dokuczliwych szyn podsufitowych. Wyjątkowo trwały i solidny mechanizm gwarantuje niezawodną pracę wielokrotnie dłużej niż okres gwarancji - potwierdzają to badania TUV na 100 000 cykli. Podwójne, niezależne ryglowanie, pakiety sprężyn w osłonach i możliwość obsługi zamka przez automat NORMSTAHL stanowią o wzorcowym wręcz bezpieczeństwie. Każda brama jest wyposażona w praktyczny i estetyczny szyld pod ergonomiczną klamką. Bramy izolowane w tym roku w wyjątkowo przystępnych cenach.


Przykładowe zdjęcia:

Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć!Drzwi garażowe sekcyjne górne

10 lat gwarancji i 10 kolorów w standardzie !!

Cichobieżne (podwójne łóżyskowane rolki), bezpieczne (dwustronne wieloryglowe zamknięcie), ciepłe (40mm bezfreonowej pianki pomiędzy stalowym pokryciem wewnętrznym i zewnętrznym), eleganckie (gładka, łatwa w utrzymaniu czystości blacha) - taka może być Państwa nowa brama. Dodatkowo automat obsługuje zamek - to unikalne rozwiązanie naprawdę pozwoli spać spokojnie. Wymiary na zamówienie w specjalnych, obniżonych cenach.


Przykładowe zdjęcia:

Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć!Drzwi garażowe sekcyjne boczne

10 lat gwarancji, 10 kolorów w standardzie, łatwa automatyzacja !!

Pozwalają wykorzystać inwencję inwestora i architekta w sposób naprawdę nieskrępowany. Wyjątkowo praktyczne: nawet gdy brama ma 12m szerokości i 3,5m wysokości można przez częściowe odsunięcie wyprowadzić rower lub sprzęt ogdrodniczy. Bez mechanizmów sprężynowych.


Przykładowe zdjęcia:

Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć!Drzwi garażowe Normstahl g30

Żeby poznać sekrety, które kryją się za nową bramą Normstahl g30, należy przyjrzeć się jej detalom. Znajdziecie w niej inteligentniejsze rozwiązania niż kiedykolwiek przedtem. Więcej możliowści wyboru, więcej innowacyjności, lepsze rozwiązania techniczne. Mimo to Normstahl g30 nie jest droższa od innych bram garażowych tej klasy. Jak to możliwe ?

Otóż wystarczy wszystko od początku realizować w prawidłowy sposób.

Zamiast wciąż ulepszać istniejący już model, my stworzyliśmy g30, nową konstrukcję całkowicie od podstaw. Jest to wynik długotrwałych studiów, analiz i rozmów z właścicielami domów oraz partnerami handlowymi. Zaangażowaliśmy całe nasze doświadczenie i wiedzę z zakresu bram garażowych. Wszystko po to, by produkować bramy garażowe, które spełniają najwyższe wymagania i jednocześnie nie są drogie.

Proszę spojrzeć na poniższe detale. Wtedy szybko odkryjecie sekrety naszych naprawdę nowych bram garażowych.

  • pełne zabezpieczenie
  • solidna konstrukcja
  • nowe wzornictwo
  • maksymalne otwarcie
  • prosty montażPrzykładowe zdjęcia:

Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć! Kliknij aby powiększyć!
created by

strona główna | oferta | mapa dojazdowa | kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2004 Samson.